Pievieno plusu savai OCTA!

Kā pašam nopirkt OCTA+?

  • Ievadi auto reģistrācijas un tehniskās pases numuru
  • Izvēlies, uz cik mēnešiem pirksi OCTA+ polisi. Ja Tev ir atlaides kods, ievadi to. Kā arī izvēlies, kurus OCTA+ papildu segumus vēlies iegādāties (ja tiek piedāvāti abi segumi)
  • Aizpildi nepieciešamo informāciju par sevi
  • Izvēlies apmaksas veidu
  • Saņem OCTA+ polisi e-pastā

Pievieno plusu savai OCTA internetā, lai varētu izmantot papildu apdrošināšanas iespējas – transportlīdzekļa zādzības segumu vai tiešo zaudējumu regulēšanu. Ievadi ziņas par auto un personas datus un izvēlnes logā ieklikšķini ķeksīti pie atzīmes OCTA+, kā arī izvēlies nepieciešamās papildu apdrošināšanas iespējas. Papildus OCTA likumam iepazīsties arī ar noteikumiem par sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšanu, kuros noteikta auto zādzības atlīdzināšanas kārtība, ja iestājies OCTA+ polises negadījums. Īsā laikā tu būsi ērti iegādāties OCTA+ internetā un saņemsi polisi pa e-pastu.

Nekur nav jāiet vai jābrauc. Tiec pie savas OCTA+ polises no jebkuras vietas jebkurā laikā un saņem plašāku apdrošināšanas iespēju klāstu savai un sava auto drošībai!

Lai vairāk laika patīkamajam!

Kļūda!

Īpašnieka/turētāja kods neatbilst formātam. Atļauti 11 vai 9 simboli

Kļūda!

Saskaņā ar Jūsu ievadītajiem datiem, šāds transporta līdzeklis netika identificēts. Lūdzu, pārbaudiet datus un mēģiniet vēlreiz.

Kļūda!

Transportlīdzekļa tips neatbilst uzdotajai personas pazīmei

Kļūda!

Sistēmas kļūda, mēģiniet pēc brīža vēlreiz

Nepareizs personas kods vai reģistrācijas numurs
Nepareizs auto reģistrācijas numurs
Lūdzu, pārbaudiet ievadītā apstiprinājuma koda pareizību
Iepazīstieties ar noteikumiem