Kāpēc iegādāties OCTA
Letakpasam.lv?

Izdari visu pats un ietaupi, nevis maksā par sevis apkalpošanu kādam citam. Vairāk »

Kā pirkt
OCTA?

Uzzini, kā soli pa solim visērtāk un ātrāk iegādāties apdrošināšanu internetā. Vairāk »

Par "Tiešā zaudējumu regulēšana" segumu

Viena no OCTA+ iespējām: saņem OCTA atlīdzību pie mums, pat ja negadījumā vainīgajai pusei ir cits apdrošinātājs! Vairāk »

Kā rīkoties, ja noticis
negadījums?

Rīkojies pareizi, lai apdrošināšanas atlīdzība segtu radušos zaudējumus. Vairāk »Kāpēc iegādāties OCTA Letakpasam.lv?

Letakpasam.lv tu visu vari izdarīt pats, nemaksājot nevienam citam par sevis apkalpošanu, un tieši ar to ietaupīt. Vienmēr ir lētāk pašam ieliet benzīnu, nopirkt aviobiļeti vai koncerta ieejas biļeti vai darīt jebko citu. Auto apdrošināšana ir līdzīga – OCTA polisi ir izdevīgāk iegādāties internetā.

OCTA cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, autovadītāja negadījumu vēstures, vecuma, dzīvesvietas, automašīnas markas. Parasti OCTA polises cena Letakpasam.lv ir zemāka nekā apdrošināšanas birojā vai pie starpnieka. Tu pats noformē polisi, bet mums tas ļauj samazināt administratīvās izmaksas un piedāvāt tev lētāku polisi. Auto apdrošināšanas izmaksu aprēķināšanai izveidots OCTA kalkulators – vienkārši ievadi kalkulatorā auto reģistrācijas numuru un tehniskās pases numuru, un Tu uzzināsi savas OCTA polises cenu.

Turklāt ar Letakpasam.lv obligātais var būt arī patīkams. Letakpasam.lv dod iespēju ātri un ērti iegādāties OCTA internetā un saņemt polisi pa e-pastu. Nekur nav jāiet vai jābrauc. Jau pēc mirkļa tev ir sava OCTA polise – vienalga, vai esi darbā vai mājās.