Kāpēc iegādāties KASKO Letakpasam.lv?

Atklāj, kāda ir kvalitatīva polise un kuru risku segumu tā ietver. Vairāk »

Kā pirkt
KASKO?

Uzzini, kā soli pa solim visērtāk un ātrāk iegādāties apdrošināšanu internetā. Vairāk »

Kā rīkoties, ja noticis
negadījums?

Piesaki atlīdzību internetā un noskaidro optimālo rīcību pēc konkrēta negadījuma. Vairāk »

Kvalitatīvs un ātrs
auto serviss

Izvēlies partnerservisu un ietaupi savu laiku, saņemot ātru un kvalitatīvu auto remontu. Vairāk »

Ko sedz polise un kas ir pašrisks?

Uzzini visu par pašrisku un kādus riskus sedz KASKO polise. Vairāk »Letakpasam.lv KASKO.
Palīdz ātri, kad tas ir vajadzīgs

Cik maksā tavs laiks? Arvien vairāk cilvēku cenšas ietaupīt savu laiku, izmantojot pilnu KASKO pašapkalpošanās servisu, – pirkt KASKO polises un pieteikt atlīdzību tieši internetā, neapmeklējot apdrošināšanas biroju. Letakpasam.lv piedāvā taupīt laiku un nebraukt uz apdrošinātāja biroju, jo ir pirmais Latvijā, kurš nodrošina KASKO apdrošināšanas iegādi un atlīdzību pieteikšanu internetā. Letakpasam.lv rūpīgi izraugās partnerservisus, kas maksimāli saīsina tāmes piestādīšanas un remonta laiku un veic remontu kvalitatīvi.

Tā Letakpasam.lv paātrina negadījuma seku novēršanu, savukārt tu ietaupi ne tikai daudz vairāk sava laika, bet arī naudas. Turklāt Letakpasam.lv ir zema KASKO cena, jo tu polisi vari iegādāties internetā pats bez starpniekiem. Noskaidro pats – tam ir domāts KASKO kalkulators. Ievadi sava auto reģistrācijas numuru un tehniskās pases numuru, un kalkulators aprēķinās, kāda būs KASKO polises cena.

Tu vienmēr vari rēķināties, ka Letakpasam.lv KASKO polise būs viegli saprotama. Izņēmumi, ko Letakpasam.lv neapdrošina, ir skaidri minēti. Visus pārējos riska veidus Letakpasam.lv sedz, arī zaudējumus, kas radušies, ja automašīna uzbraukusi uz šķēršļa vai uz tās uzkritis priekšmets, tā ir nozagta vai noticis vandalisms. Tie var būt arī dzīvnieku nodarīti zaudējumi automašīnai uz ceļa vai garāžā, stāvvietā, pagalmā, kur automašīna bijusi ilgstoši novietota. Turklāt mēdz būt negadījumi, ko tu iepriekš nevari paredzēt. Letakpasam.lv KASKO ir polise, kas tev palīdz, kad tas ir nepieciešams.

Kvalitatīva KASKO apdrošināšana ir tavas drošības sajūtas pamats par savu auto – būs uz ko paļauties, ja kaut kas atgadīsies. KASKO polise parasti tiek iegādāta pēc līzinga devēju un banku pieprasījuma. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka kvalitatīvs KASKO pasargā tevi no zaudējumiem arī tad, ja neparedzēta situācija atgadās automašīnai, kura ir nokļuvusi tavā īpašumā. KASKO – tā vispirms ir finansiālā stabilitāte tev pašam, ja notiek ceļu satiksmes negadījums, tavs auto tiek nozagts vai tam tiek nodarīti citi bojājumi, pret kuriem auto ir apdrošināts.